Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı

Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı2018-11-02T20:50:43+03:00

Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı

Günümüzde muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri her geçen gün daha da fazla önem kazanmakta, günlük muhasebe işlemleri dışında raporlama işlemleri de önem kazanmakta. En önemlisi de firma verilerinin hızlı ve güvenilir bir biçimde muhasebe ilkelerine uygun olarak işlenmesi yapılan işlemlerin raporlara aktarılıp ilgili kullanıcılara bu verilerin ulaştırılması gerekmektedir. Muhasebe hizmetleri almak isteyen kişiler yapılan işlemlere büyük ölçüde güven duymak istemektedirler.

Bizler yılların verdiği birikim ve tecrübe ile size sonuna kadar destek vermeye ve istenilen bilgi ve raporları zamanında ve doğru bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmanın gayreti ve azmi içinde faaliyetimizi sürdürmeye azmindedir.

Sizler için muhasebe hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmaların bazıları şu şekildedir:

-► Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

-► Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

-► Gelirleriniz aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı tablo çerçevesinde hazırlıyoruz

-► Yasal defterlerin Türk Ticaret Kanunu, Vergi Kanunu ve Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan “Tek Düzen Hesap Planı” na göre tutuyoruz.
Yükümlülük kapsamındaki beyannamelerin hazırlanması ve ilgili makamlara sunmaktayız.

Bize Yazın

Son Yazılar

Contact Info

9876 West Green Street

Phone: 1-800-987-6543

Mobile: 1-800-345-6789

Web: Avada WP Theme

WhatsApp Bize Yazın